50 mm medinės žaliuzės Pure

Medinės horizontalios žaliuzės su 50 mm pločio lamelėmis surištomis virvele. Žaliuzės pagamintos iš kanadinės liepos medžio masyvo. Paviršius dažytas. Visi žaliuzės elementai atitinka pasirinktą spalvą. Sudedamosios dalys: medinės juostelės, karnizas, valdymo mechanizmas, virvelinės, apatinis profilis. Valdymo principas: pakeliamos ir pasukamos virvele.

Smulkiau

Nauja prekė

įprastinis gamybos terminas - 2 savaitės

0,00 € Su PVM

 • Apie prekę

 • Iš kanadinės liepos pagamintos medinės žaliuzės ypač gerai sulaiko temperatūrinius svyravimus, todėl patalpos lėčiau įkaista vasaros metu. Lengva prižiūrėti ir valyti. Žaliuzių juostelės atsparios saulei ir drėgmei, dėka šių savybių yra ilgaamžės. Jų struktūra bėgant laikui neišsikraipo ir spalva neišblunka. Tinka naudoti netgi itin drėgnose patalpose, tokiose kaip pirtis ar vonia. Medinės žaliuzės užtikrina maksimalią šviesos ir privatumo kontrolę. Keičiant medinių juostelių pasvirimo kampą. Todėl nereikia pakelti žaliuzių, norint įleisti iš lauko sklindančią saulės šviesą. Dėka keičiamo medinių juostelių kampo, galėsite šviesą nukreipti į grindis ar lubas. Tačiau tuo pat metu iš lauko pusės niekas nematys, kas vyksta patalpoje, todėl išlaikysite savo privatumą. Dėka natūralios ir klasiškos išvaizdos, nėra sudėtinga suderinti su užuolaidomis ir visų tipų interjerais. Esant poreikiui, integruojamas elektrino valdymo funkcionalumas. Dėmesio! Nors galima pagaminti žaliuzę iki 2.7 m pločio ir iki 4,0 m aukščio, nerekomenduojama užsakyti žaliuzių, kurių plotis ne didesnis nei 2,4 m, o aukštis ne didesnis nei 2,6 m.

  Dėmesio Nors galima pagaminti žaliuzę iki 2.7 m pločio ir iki 4,0 m aukščio, nerekomenduojama užsakyti žaliuzių, kurių plotis ne didesnis nei 2,4 m, o aukštis ne didesnis nei 2,6 m. 

 • Charakteristikos

 • sticker25% nuolaida
 • Atsisiųsti

 • Prekės personalizacija

 • Išsaugoję savo personalizuotą prekę nepamirškite jos pridėti į krepšelį.

  Tekstas

  loader

  * privalomi laukai