Pristatymo sąlygos

Šiuo metu pristatymas nemokamas visoje Lietuvoje, jei užsakyta prekių už 60 EUR.
Jei užsakymo suma nesiekia 60 EUR , pristatymo kaina - 6,00 EUR.

BEKONTAKTIS SIUNTŲ PRISTATYMAS.

Siuntos perdavimo procedūra bus atliekama laikantis 2 metrų atstumo tarp kurjerio ir gavėjo. Šis pristatymo būdas galios iki karantino pabaigos. Kurjeris negali užeiti į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas, t. y. laiptines, koridorius ir pan. Patekimas į verslo patalpas neribojamas.


Kurjerių tarnyba prekes paprastai pristato į jūsų nurodytą namų arba darbovietės adresą per vieną darbo dieną nuo išsiuntimo, nuo 8:00 iki 22:00 val. Būtinai nurodykite pristatymo adresą, kuriuo būsite nurodytu laiku. Pristatome prekes tiek į miestus, tiek į kaimo vietoves. 

Nesiunčiame prekių tik į Kuršių Neriją.

Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėję  pažeidimą, Jūs jos turite nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta (prekė) perduota tvarkinga.

Užsakymai paprastai įvykdomi per 1-2 darbo dienas (iki 5 darbo dienų) plius viena darbo diena pristatymui.  Dėmesio! Kalėdų - Naujųjų metų ir vasaros atostogų metu (rugpjūčio pirmos 2 savaitės) užsakymų atlikimo terminas - iki 15 d.d.

Užsakymo įvykdymo terminas skaičiuojamas nuo pinigų gavimo į mūsų sąskaitą momento.

PVM sąskaita-faktūra išrašoma tik asmeniui arba įmonei iš kurio sąskaitos buvo atliktas mokėjimas.

Gyvenate užsienyje? Parašykite savo pageidavimus - kartu bus lengviau surasti Jums tinkamą apmokėjimo ir pristatymo būdą į šalį, kurioje gyvenate. El.pašto adresas - [email protected]